Wynajem busów

Wynajem busów 

– to doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Oferujemy wynajem busów 9 osobowych wysokiej klasy. Bezpieczeństwo naszych klientów to dla nas priorytet, dlatego wszystkie wynajmowane przez nas busy są na bieżąco serwisowane. Decydując się na skorzystanie z naszych usług mają Państwo pewność bezpiecznego i komfortowego przejazdu do wybranej lokalizacji.

Wynajem busa – dlaczego warto?

Busy na wynajem cieszą się zainteresowaniem przez cały rok.

W sezonie wakacyjnym, obfitym w różnorakie wycieczki z rodziną i znajomymi przewóz osób busami sprawdza się idealnie. Nie trzeba martwić się brakiem miejsca na bagaże lub planować wycieczki kilkoma samochodami. Bus 9 osobowy wyposażony jest w wygodne, rozkładane fotele, do których z łatwością da się przymocować dziecięce foteliki. Podróżowanie naszymi autami to sama przyjemność ze względu na wysoki standard wyposażenia oferowanych przez nas pojazdów. Auta, którymi będą Państwo podróżować są nie starsze niż rok, a co za tym idzie posiadają klimatyzację i wszelkie systemy zapewniające bezpieczną jazdę.

Wynajem busa z kierowcą, to kolejna usługa doceniana przez naszych klientów.

Obsługujemy:

  • dowóz gości na imprezy firmowe;
  • dowóz gości na wieczory kawalerskie i panieńskie;
  • dowóz gości na salę weselną;
  • transfery na lotniska;
  • przewozy pracowników tymczasowych;
  • i wiele innych.

Wszystkie powyższe okoliczności to doskonała okazja aby rozważyć wynajęcie busa.

Przewozy osób busami to wygoda, oszczędność czasu oraz pieniędzy. Dla porównania dowóz gości bądź pracowników w wyznaczone miejsce taksówkami lub firmowymi autami, w przeliczeniu na ilość kursów jest znacznie droższy. Koszt wynajmu busa jest zdecydowanie niższy.

Jeśli wolą Państwo zadbać o transport swoich gości we własnym zakresie, oferujemy wynajem busa bez kierowcy. Aby prowadzić bus 9 osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, dlatego nie ma potrzeby wynajmu kierowcy ze specjalnymi uprawnieniami. Każdy pasażer posiadający prawo do prowadzenia aut osobowych, może poczuć przyjemność z prowadzenia naszego auta.

Jak wynająć busa?

Aby wynajęcie busa było możliwe osoba podpisująca umowę musi mieć ukończone 21 lat i posiadać prawo jazdy od minimum 2 lat. Do podpisania umowy potrzebujemy również dwóch dokumentów ze zdjęciem. Jeśli interesuje Państwa wynajem samochodów dla firm należy zabrać ze sobą dokumenty rejestrowe.

Wynajem busów wiąże się również z uiszczeniem kaucji, która zwracana jest po zdaniu  samochodu. Jej wysokość waha się od 500 do 1000 zł. Wszystkie auta w naszej flocie posiadają pełny pakiet ubezpieczeń OC, AC, NNW, Assistance. Wynajem busa 9 osobowego to gwarancja rozpoczęcia podróży z pełnym bakiem paliwa.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do rezerwacji busa. Na wszelkie pytania dotyczące oferty odpowiemy poprzez formularz kontaktowy, mailowy oraz telefoniczny. Czekamy na Państwa również w Rydułtowach przy ulicy Bohaterów Warszawy 110, gdzie mieści się nasza wypożyczalnia samochodów.

Renault Trafic 9 os. Long

9
4
ON
MAN
wynajem już
160 zł
z Vat / doba

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!