O nas

Wynajem aut to komfortowe i ekonomiczne rozwiązanie, które doceniane jest przez coraz szersze grono naszych klientów.

Wynajem busów 9-osobowych oraz wynajem samochodów osobowych zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych to główna działalność naszej firmy. Jeśli interesuje Państwa wynajem krótkoterminowy bądź wynajem samochodów długoterminowy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wypożyczenie samochodu to dobra decyzja

Auto do wynajęcia to idealne rozwiązanie dla osób, które na co dzień nie mają potrzeby poruszania się własnym samochodem lub chciałyby wybrać się w podróż ale ich własny samochód nie sprawdza się na dłuższych trasach. Samochody na wynajem, które Państwu oferujemy to nowe i przede wszystkim bezpieczne auta, posiadające najnowsze wyposażenie zapewniające bezpieczną podróż. W naszych autach do wynajęcia ryzyko wystąpienia awarii jest ograniczone do minimum.

Wynajęcie samochodu nigdy nie było tak proste, ponieważ wymagamy jedynie dwóch dokumentów ze zdjęciem. Uprościliśmy również wynajem samochodów dla firm. Dokumenty rejestrowe i upoważnienie pracownika do zawarcia umowy i odbioru samochodu to wszystko co jest potrzebne aby sfinalizować wynajem auta.

Jeśli interesuje Państwa wynajem samochodów w miastach takich jak Rybnik, Rydułtowy, Racibórz i Gliwice zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby maksymalnie usprawnić współpracę dostarczymy i odbierzemy wybrane auto spod wyznaczonego adresu.

Wynajem busów

Nasza oferta obejmuje wynajem busów 9 osobowych. Możecie Państwo sami zdecydować czy lepiej sprawdzi się wynajem busa z kierowcą, czy wynajem busa osobowego bez kierowcy.

Bus do wynajęcia jest to doskonałe rozwiązanie na zorganizowane wakacje z przyjaciółmi bądź dowóz gości weselnych lub przewóz pracowników na szkolenia czy imprezy integracyjne.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą całodobową infolinią, skorzystania z formularza kontaktowego lub odwiedzenia naszego biura w Rydułtowach przy ulicy Bohaterów Warszawy 110.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!