Renault Trafic Long – idealny partner na dalekie podróże

Renault Trafic Long to auto zdecydowanie uniwersalne. Poprzez wieloletnie doświadczenie, twórcy tego modelu wypracowali solidne rozwiązania względem przewożenia większej ilości osób. Idealnie spełni on wszystkie wymagania kierowców, którzy chcą zaopatrzyć się w takiego busa. Co warto wiedzieć przed zdecydowaniem się na ten właśnie typ Trafica?

Doświadczenie wypracowane przez lata

Sam Renault Trafic ma naprawdę bogatą historię. Jest produkowany w różnej formie i konfiguracjach już od 1980 roku. Pierwsza generacja auta była na tyle dobrze zaprojektowana, że dopiero w 2001 roku wyprzedano z salonów ostatnie egzemplarze. Samochód poprzez swój innowacyjny, jak na początek XI wieku design i przede wszystkim niezawodność, podbił serca wielu kierowców na świecie. Dlatego też najwięcej dostępnych ofert na rynku wynajmu i sprzedaży odnosi się do tej generacji. Od 2014 roku istnieje także Trafic III, który zdobywa coraz więcej zwolenników.

Oszczędność idąca w parze z niezawodnością

Kierowcy chwalą Trafica przede wszystkim za ekonomiczność. Spalanie w większości dostępnych jednostek napędowych nie przekracza 10 litrów na 100 kilometrów jazdy. Najnowsze wersje spełniające normy EURO 6 w trasie spalają pomiędzy 7- 8 litrów.To przekłada się na mniejsze zużycie paliwa i same opłaty za przejazd. Jest to szczególnie korzystne dla osób z bardziej ograniczonym budżetem, które nie chcą wydawać majątku na stacjach benzynowych. Same silniki są też uważane za bezawaryjne i mogą być eksploatowane w wymagający sposób przez tysiące kilometrów. Dlatego też auto sprawdza się w długich trasach, gdzie niezbędne są: niezawodność i bezpieczeństwo.

Miejsce dla całej rodziny

Samochód w wersji Long oferuje przede wszystkim przestronne wnętrze, zawierające do 9 miejsc dla pasażerów i kierowcy. Jest to wręcz idealna propozycja dla dużych rodzin, które chcą komfortowo podróżować. Sam wygląd wnętrza, często wyposażonego w skórę, także budzi sympatię i działa na korzyść modelu. Dużo przestrzeni odnosi się również do rozmiarów miejsca bagażowego. Duża rodzina wiąże się często z wieloma rzeczami do zabrania w trasę. Pojemność bagażnika jest w tym przypadku szacowana na 1000 litrów, co zdecydowanie pozwoli na zapakowanie dużej ilości bagażu.

Po prostu dobry wybór

Podsumowując, to Renault Trafic Long jest naprawdę ciekawą propozycją pod kątem przewozu większej ilości osób. Wygląd, przestrzeń oraz dopracowane kwestie techniczne auta sprawiają, że model ma tak dobrą opinię wśród kierowców i jest proponowany przez wielu dealerów aut, bądź firm je wynajmujących. W kategorii busów osobowych dorównuje mu jedynie Opel Vivaro, a jest tak głównie za sprawą bardzo podobnych rozwiązań użytych podczas produkcji obu aut, czyniących z nich dwa niemalże bliźniacze modele.

Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni i wynajmij Renault Trafic long już dziś.

Dodano: 21.09.2018

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!