FAQ

Wynajem samochodu? Nic prostszego, sprawdź warunki wynajmu.

1. Wiek najemcy

Najemca powinien posiadać ukończone 21 lat, a także prawo jazdy od minimum dwóch lat

2. Dokumenty

Wystarczą dwa dokumenty ze zdjęciem np. dowód osobisty oraz prawo jazdy. W przypadku wynajmu przez firmę wymagamy dokumentów rejestrowych, a także pisemnego upoważnienia pracownika do zawarcia i odbioru samochodu

3. Kaucja

Wynajmując samochód niezbędne jest uiszczenie kaucji, której wysokość zależna jest od modelu samochodu. Przeważnie mieści się ona w przedziale 500 – 1000 zł, wymagana wpłata przed wynajęciem pojazdu. Zwrot następuję niezwłocznie po jego zwrocie.

4. Ubezpieczenie

Każdy z oferowanych samochodów posiada pełen pakiet ubezpieczeń OC, AC, NNW, Assistance. Nie mniej jednak na wszystkich samochodach w powstałej szkodzie wymagany jest wkład własny. Istnieje jednak możliwość jego zdjęcia za dodatkową opłatą. Liczoną za każdą dobę najmu.

5. Awaria, kolizja, szkoda, itp.

W przypadku wystąpienia, któregoś z powyższych zdarzeń szczegółowa procedura została opisana w OWU.

6. Jak rozliczane jest paliwo?

Wynajmujemy samochód z pełnym bakiem paliwa i taki też powinien zostać zwrócony. W przypadku zwrotu samochodu z mniejszą ilością paliwa poza kwotą za brakujące paliwo doliczana jest także opłata manipulacyjna w wysokości 30 zł.

7. Jak liczony jest wynajem?

Wynajem liczony jest za każdą 1 dobę (24h) od godziny 10:00 do 10:00 dnia następnego. Oczywiście w określonych przypadkach istnieje możliwość indywidualnego ustalenia godzin wynajęcia samochodu.

8. Limit kilometrów

Na każdy wynajmowany samochód nałożony jest dobowy limit kilometrów, który uzależniony jest od rodzaju pojazdu i długości wynajmu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!